Hydra pleťový gel s kyselinou hyaluronovou 520 ml
Kód: 48605Detailní popis produktu
L'Angelica pro vás vytvořila novou řadu sprchových gelů Beauty Essence: řadu produktů, která kombinuje účinek dermokosmetických aktivních složek s účinky přírodních ingrediencí, aby vaší pleti každý den dodávala krásu a pohodu!
Nechte se obklopit elegantní vůní nového sprchového gelu HYDRA SKIN.
- Kyselina hyaluronová, která se přirozeně vyskytuje v pojivové tkáni pokožky, je aktivní složka schopná zadržovat molekuly vody při zachování vysoké úrovně hydratace. Zachovává elasticitu pokožky tím, že zlepšuje bariérový efekt a snižuje hloubku vrásek.
- 100% přírodní avokádový olej, získaný z Angelica Moisturizing Cream, pomáhá dodávat kůži hydra měkkost z dužiny ovoce, je bohatý na mononenasycené mastné kyseliny a má regenerační a výživné vlastnosti.
- Hydratační krém Angelica pomáhá dodat pleti jemnost
Sprchové gely L'Angelica respektují vaši pokožku i životní prostředí: BEZ PARABENŮ, PARAFÍNU, SILIKONŮ, GMOS BARVIV, DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
